Володаркою Гран-прі міжнародного конкурсу мистецтв стала конотопка

Софія Близнюкова – здобула Гран-прі на міжнародному конкурсі «Rudaga New Star 2026».

«Щирі вітання Софії, вихованці Народного художнього вокального колективу «До-Мі-Соль-ка», з високою нагородою. Бажаємо подальших творчих перемог та безмежного натхнення. Дякуємо, що з гордістю представляєш славне козацьке місто Конотоп через пісню й свій талант у Юрмалі (Латвія)», – звернулися до дівчини в Управлінні освіти Конотопської міської ради.