Програма святкування 380-ї річниці Конотопа

Пропонуємо вашій увазі програму святкування  Дня міста, 380-ї річниці від дня заснування м. Конотопа  та 74-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників.

5 вересня

15. 00 - Урочистості  «Осіннє золото». Підведення підсумків життєдіяльності міста за 2017 рік. Вручення головних відзнак міста. Святковий концерт в МБК «Зоряний».

6 вересня 

Протягом дня - Безкоштовний екскурсійний проект в краєзнавчому музеї та його відділах для пільгових категорій: ветеранів Другої світової війни, інвалідів, дітей-сиріт, учасників АТО та їх дітей

10.00, Меморіал Слави - Мітинг-реквієм за загиблими воїнами «Місто рідне, цвіти у любові й добрі!». Покладання квітів, божественна літургія, дзвони                                                                            

11.00 – 15.00, музей авіації - Свято «Крила Конотопу» з виставками військових форм та технічної творчості.

12.00, стадіон «Юність» - Суперкубок міста з футболу.

14.00, міський краєзнавчий музей ім. О. М. Лазаревського - Виставка творів європейського мистецтва з фондової колекції краєзнавчого музею.

15.00, майданчик біля центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» - Концертна програма народного хору ветеранів війни та праці.

16.00, стадіон «Локомотив» - Арт-фестиваль.

17.00, спортивний майданчик в міському парку культури і відпочинку - Змагання з паркуру та фрірану

17.00, біля ЦДЮТ - Свято на кварталі: пізнавальна дитяча дискотека, цікаві конкурси з солодкими призами, перегляд мультфільмів.

19.00, біля центру культури і дозвілля «Кінотеатр «Мир» - Концерт гурту «Кураж».

19.30, музей авіації - Культурно-мистецький проект «Ніч в музеї»