.
Установите расширение «Новости Конотопа - 05447.com.ua» для и читайте городские новости первыми Установить!

Соціальними мережами Конотопа шириться новина: "Конотопська "Самопоміч" лягла під регіоналів"

Соціальними мережами Конотопа шириться новина: "Конотопська "Самопоміч" лягла під регіоналів"
14:3919.04.20177
Соціальними мережами Конотопа шириться новина: "Конотопська "Самопоміч" лягла під регіоналів"

За інформацією з соцмереж нашого міста, «Самопоміч», на чолі з депутаткою Інною Пащенко продовжує відкрито співпрацювати з групою депутатів, що свого часу входили до лав Партії Регіонів, а наразі активно підтримують проросійський рух у Конотопі, намагаючись підірвати авторитет нинішньої влади та міського голови, який є діючим військовослужбовцем, прикомандированим до Конотопської міської ради згідно наказу Міністра оборони України на період виконання посадових обов`язків міського голови, і який перебував в зоні АТО, захищаючи цілісність нашої держави.

Як повідомляє на своїй сторінці у фейсбук Євген Горлач – очільник Правого сектору Конотопщини, «Самопоміч» пропонує містянам брудний заробіток – вони можуть підтримати регіоналів, зокрема фракцію «Самопомочі» та Народної партії під керівництвом Івана Огрохіна, прийшовши на незаконне депутатське зібрання, яке вкотре хочуть провести депутати 20 квітня у приміщенні міської ради, та за оплату від 200 до 600 грн. потримати плакати «за регіоналів» або спровокувати навіть штовханину чи бійку в сесійній залі для того, щоб потім знову в усьому звинуватити Семеніхіна.

Мабуть, Інна Пащенко спільно зі своїм поплічником Олегом Жуковим вже зовсім втратили здоровий глузд. Ігноруючи свою партійну приналежність та патріотичну ідеологію партії «Самопоміч», вони зв`язалися з регіоналами в надії повернути до влади Івана Огрохіна.

Зрозуміло, що про все заздалегідь було домовлено, все сплановано завчасно, проплачено та роздано завдання… І знову Інна Пащенко з Олегом Жуковим у ролі «розмінної монети»…

Вкотре депутати хочуть провести псевдосесію, об`єднуючись у єдине ціле - «Псевдопатріотичний рух Конотопа». Але не вийде. Зрозуміло, що конотопці не підтримають таке об`єднання і не продадуться як «Самопоміч».

Правда переможе…

www.05447.com.ua

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии
Отменить
Добавляя комментарий, я принимаю и несу ответственность за выполнение Правил cайта

Последние новости

Ещё новости...