• Головна
  • Конотопці Артем Матяш та Олексій Масик - володарі Кубку України з греко-римської боротьби
Ексклюзивна новина
17:30, 10 листопада 2016 р.

Дві золотих медалі та одну бронзову завоювали сьогодні конотопчани на чемпіонаті Кубку України з греко-римської боротьби, про це повідомила кореспондента 05447.com.ua директор Конотопської ДЮСШ ім. Михайла Маміашвілі Тамара Паламарчук.

Вже два дні поспіль в місті Харкові проходять Всеукраїнські змагання, на яких відстоювали честь Конотопа 7 наших спортсменів.

Володарем Кубку України серед молоді з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 74 кг став вихованець ДЮСШ ім. М. Маміашвілі Артем Матяш. Ще одне 1 місце у ваговій категорії до 55 кг завоював Олексій Масик. Бронза дісталася ще одному конотопчанину, Валерію Овсійову.

На фото: Артем Матяш з тренером.

2016-11-10_13-10-10

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера Віктора Гайдука з перемогою і бажаємо подальших перемог!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію