• Головна
  • Люди при владі, хто вони: Тетяна Іноземцева, заступник міського голови
07:55, 13 червня 2016 р.

Люди при владі, хто вони: Тетяна Іноземцева, заступник міського голови

Продовжуємо серію відвертих інтерв'ю про людей, які нині керують нашим містом, про тих, хто прийшов до влади після осінніх виборів 2015 року. Сьогодні ми познайомимося з новопризначеним заступником міського голови, Тетяною Іноземцевою.

Тетяну Григорівну на місці застати нелегко, але наполегливість приносить результати, і ось я нарешті перед тендітною молодою жінкою, яка нещодавно піднялася на владний щабель, зайнявши крісло заступника міського голови. 

- Тетяно Григорівно, певно вам, як заступнику міського голови, доводиться багато їздити?

- Так, часто бувають відрядження, адже доводиться вирішувати виробничі питання, та ще більше зустрічей проходить з мешканцями міста. Люди запрошують, телефонують, і ми виїжджаємо, щоб зустрітися з громадою особисто. Адже як на місце не виїдеш - не з'ясуєш всієї глобальності проблем, які люди порушують. Тож не сидимо в кабінетах, виїжджаємо, щоб щось з'ясувати, десь проконтролювати роботи, і загалом підтримуємо зворотній зв'язок з людьми, бо вони наші помічники у праці на благо міста.

- Як давно ви працюєте у виконкомі?

- Загальний стаж роботи одинадцять з половиною років. Півтора роки працювала головним спеціалістом виконкому, півтора - спеціалістом першої категорії, і вісім з половиною років - начальником загального відділу. На даний момент склалося, що посіла таку відповідальну посаду - заступник міського голови.

- Тобто ви професійний управлінець.

 - Так, але й це не показник. Я постійно працюю над особистим розвитком та самоосвітою, слідкую за законодавчими змінами, відстежую останні постанови, щоб, так би мовити, тримати руку на пульсі.  До того ж постійно відвідую курси, щоб підвищувати власну кваліфікацію.

- За які сфери життєдіяльності міста ви відповідаєте, як заступник?

- Управління житлово-комунальним господарством, архітектура і містобудування, земельні відносини, а ще керую Центром надання адміністративних послуг. Також очолюю деякі комісії: житлову, індивідуального опалення і ТБ НС, тобто надзвичайних ситуацій. 

- Які найбільші труднощі довелося вам долати на новій посаді? 

- Мені пощастило, у мене дуже гарний колектив. Люди, які знаходяться у моєму підпорядкуванні, дуже мені допомогають, бо ми всі працюємо на загальну справу. А в чому труднощі... Просто фізично важко працювати до дев'ятої чи до десятої години вечора. Цілий день їздиш, з людьми зустрічаєшся, потім гори документів, які треба опрацювати, бо не хочеться, щоб лежали, щоб не порушувався розпочатий процес. А взагалі дуже багато залежить від команди, недарма є така таке прислів'я “Один в полі не воїн”. Якщо у нас буде єдина команда, якщо будемо згуртовано працювати, то в нас обов'язково буде результат. 

- Зараз люди досить насторожено ставляться до людей при владі, вас це не бентежить?

- В інтернеті нас поливають різним брудом, та якщо чесно, мені ніколи звертати на це увагу. Я знаю, яка я, знаю, що я працюю і що саме роблю, тож я думаю, ті, хто там пишуть, згодом самі все побачать. Якщо у людей є час писати та обливати брудом, то нехай цим займаються, але я цим людям рекомендую долучитись до загальноміських справ і краще чимось допомогти місту. Якщо вони бачать якісь проблеми в Конотопі, - можливо, ми цього не помічаємо, - то замість того, щоб з фейкових сторінок поливати брудом, нехай приходять особисто, ми готові на діалог.

- Коли спілкуєтесь з людьми, що від них більше відчуваєте, позитив чи негатив?

- Людям хочеться, аби за півроку після того, як влада отримала повноваження, щоб були й дороги, й освітлення, й озеленення міста, але не буває все одночасно. Тобто якщо воно не робилося роками, то за один момент не можна все вирішити. Тому у людей дуже багато прохань до влади. Та щоб вони були так агресивно налаштовані, я б не сказала. Навпаки, людей навіть дивує, що представники влади самі приїжджають до них на діалог. Нещодавно ми з міським головою виїжджали на вулицю Грушевського, то люди сказали, що це вперше за їх життя до них приїхав міський голова та представники адміністрації. Людям незвично, що безпосередньо з ними спілкуються, запитують їх думку, записують пропозиції, прохання та побажання. А ще дуже приємно що є подяки на адресу нинішньої влади, і це не голослівно. Наприклад до нас зверталися мешканці з вулиці Михайла Сусло з проханням встановити паркан. Люди написали подяку за встановлення паркану, адже це вирішило багато проблем, які тягнулися роками: неподалік від них знаходиться ринок, тож машини ставили прямо у дворі, діти спокійно не могли гратися, пенсіонери не моги вийти поспілкуватись між собою, машини їздять, будинок руйнується, просідає. Ми встановили паркан, залишили проїзд лише для спецтранспорту, а в найближчих планах хочемо встановити знак “Стоянка заборонена”, щоб вирішити всі питання з цим будинком остаточно. Звичайно, працюючи, ми подяки від людей не чекаємо. Але коли вона є, то це дуже приємно, це стимулює нас працювати ще краще.

- У соціальних мережах пишуть, що КП Флора закопує сміття десь в неналежних для цього місцях, або навіть просто підпалює. Що робиться задля того, щоб вирішити проблему з міським сміттєзвалищем, адже невдовзі закінчується термін його експлуатації? 

- Хочу прокоментувати ситуацію з Флорою. Те, що щось спалюється, що закупувують, такого немає, адже на даний момент є діючий полігон, вони складають туди сміття, навіщо ж їм підпалювати або закопувати в іншому місці? Але проблема з сміттєзвалищем в Конотопі є, бо в кінці 2016 року закінчується термін його дії, тобто місто фактично залишаються без полігону для сміття. Але на даний момент ми працюємо в цьому напрямку. У 2008 році,  якщо мені не зраджує пам'ять, була розроблена проектно-кошторисна документація на новий полігон, але нині вона застаріла. Тож на травневій сесії депутати виділили 100 тисяч на її коригування, у нас є час ще півроку, ми будемо працювати й надалі, адже це дуже актуальне питання.

- Хіба можна вирішити екологічну проблему лише наявністю полігону? 

- Я не хочу наперед забігати, але плануємо, якщо знайдуться інвестори, - а зараз вже залучаються люди - щоб побудувати в Конотопі сміттєпереробний завод, і щоб був роздільний збір сміття: пластик до пластика, скло до скла, папір до паперу. Прагнемо зробити так, як в Європі, адже за цим майбутнє. Хочу підкреслити, що результати роботи міської влади є, хоча можливо це не так помітно зараз. 

 - Щодо результатів, коли можна очікувати запуск в експлуатацію будівлю перинатального центру?

- Ми хотіли це зробити до Дня захисту дітей, але там були моменти, які не від нас не залежать. Знову ж таки, не хочу забігати наперед, але найближчим часом ми не просто переріжемо стрічку. Зараз всі роботи в пологовому зроблені, меблями його укомплектовали, те, що треба по проекту, все зробили. Маленькі нюанси допрацьовують. Цього тижня має приїхати комісія, та прийняти будівлю в експлуатацію, тож сподіваємось, вже цього літа жінки народжуватимуть в новому пологовому. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Конотоп #Іноземцева #заступник мера #біографія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...